گروه صنعتی ابزار سعید: تنوع کالا، کیفیت بالا

ما ابزار داریم

وارد کننده و ارائه دهنده انواع ابزارهای تخصصی، صنعتی و دستی در زمینه صنایع چوب و MDF هستیم.

فروشگاه منحصر به فرد

قیمت های محصولات ما در رقابت با سایرین گارانتی هستند و می توانید به راحتی و با اطمینان خرید کنید.

قیمت های رقابتی

فروشگاه های این مجموعه از کامل ترین و متنوع ترین فروشگاه های تیغ وابزار در کشور می باشند.

گارانتی محصولات

چنانچه محصولی از ما خریداری کردید حتما فاکتور دریافت کنید. سپس با ارائه فاکتور تا شش ماه از گارانتی محصول خریداری شده خود می توانید استفاده کنید.

جلب رضایت مشتری

با بیش از 15 سال تجربه در زمینه صنایع چوب و MDF و اخذ نمایندگی های معتبر دفترهای بین المللی، هدف ما خدمت و جلب رضایت کامل مشتری است. در این راستا پیک رایگان و پرداخت در محل از حمله تسهیلات این مجموعه می باشد.

پشتیبانی تمام وقت

بصورت 24 ساعته از طریق شماره های تلگرامی

09356665214

09357775214

از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

  • گروه صنعتی ابزار سعید با مدیریت جناب آقای سعید برکچی از سال 1382 به منظور ارائه خدمات ابزارهای تخصصی در زمینه صنایع چوب و MDF فعالیت خود را آغاز کرده است.
  • این مجموعه با ارائه سابقه  کاری موفق خود، ادعا دارد که یکی از بهترین تامین کنندگان ابزارهای صنعتی در زمینه صنایع چوب کشور است.
  • فروشگاه های این مجموعه از کامل ترین فروشگاههای تیغ و ابزار هستند.
  • تنوع در انواع تیغها یکی از ویژگی های منحصر بفرد این مجموعه است.
  • هدف ما خدمت به تولیدکنندگان و صاحبان صنایع چوب است و در همین راستا کیفیت، صداقت سرعت و جلب رضایت مشتری راز موفقیت این گروه  است.
  • پرداخت به سه شیوه حضوری، اینترنتی و در محل صورت می گیرد و همچنین برای مشتریان ساکن مشهد، پیک رایگان نیز در نظر گرفته شده است.
  • این مجموعه درطی سالیان متمادی با اخذ نمایندگی های دفترهای بین المللی معتبر، نیاز همکاران عزیز را در این زمینه پاسخ داده است.
  • واحد فروش و خدمات پس از فروش این گروه نیز،  با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و متخصص بصورت تمام وقت پاسخگوی مراجعین محترم است.
  • گروه صنعتی ابزار  سعید در طول سالهای فعالیت خود همواره کوشیده است دایره ی عملکردی و زمینه ارائه  خدمات تخصصی خود را توسعه داده واز این طریق ضمن مشارکت اثر بخش در اعتلای اقتصادی کشور مزیت رقابتی خود را نیز حفظ کند.
  • چشم انداز این مجموعه آینده ای روشن تر در جهت ارتقای سطح کیفی و کمی ابزار آلات صنعت چوب و MDF برای سالهای آتی است.

نمایشگاه های اخیر

نمایشگاه تبریز- 98

حضور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات، تجهیزات و مواد اولیه صنایع چوب تهران که در تاریخ 9 الی 12 مهر ماه 98 برگزار شد، از دیگر فعالیت های مجموعه ابزار سعید می باشد .

.

نمایشگاه شیراز- 98

حضوردر دوازدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات، تجهیزات و مواد اولیه صنایع چوب شیراز که در تاریخ 8 الی 11 آبان ماه 98 برگزار شد.

نمایشگاه تهران- 98

حضوردر سومین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات، تجهیزات و مواد اولیه صنایع چوب شهر آفتاب تهران که در تاریخ 21 الی 24 آبان ماه 98 برگزار شد.

نمایشگاه تهران- 98

حضوردر هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات، تجهیزات و مواد اولیه صنایع چوب تهران که در تاریخ 13الی 16 بهمن ماه 98 برگزار شد.

This post is also available in: English